Kwiat doniczkowy Anturium

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Anturium w doniczce posiada unikatową urodę. Jego liście mają zauważalny kształt serca, co sprzyja wyjątkowej symbolice. Koniecznie wyślij go bliskiej osobie, którą kochasz. Anturium doniczkowe wspaniale sprawdzi się jako prezent na urodziny, na Dzień Babci, Dzień Matki i wiele innych okazji. Do kwiatowej przesyłki dołączamy bilecik wraz z Twoimi życzeniami.

Kwiat doniczkowy z przybraniem.

Kolor kwiatów może się różnić w zależności od dostępności.

Termin dostawy produktu

Telekwiaciarnia Gdynia doręcza kwiaty tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE. Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w Telekwiaciarnia Gdynia. Aby go otrzymać musisz: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde wydane 100zł na kwiaty otrzymasz 1 % rabatu, aż do osiągnięcia 10%.