Realizujemy zamówienia w niedzielę!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Kwiaty na pogrzeb

1 z 2
Chryzantema w doniczce Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce
70,00 zł
Zobacz więcej
Stroik na Wszystkich Świętych Telekwiaciarnia
Stroik na Wszystkich Świętych
78,00 zł
Zobacz więcej
Chryzantema w doniczce ze zniczem Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce ze zniczem
82,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
250,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
372,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
409,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na pogrzeb do Gdyni, Rumi, Rewy.

Dowiedziałeś się o pogrzebie najbliższej Ci osoby i potrzebujesz kwiaty na pogrzeb z dostawą do Gdyni, Rumi, Rewy? Telekwiaciarnia Gdynia chce pomóc Ci w tej trudnej sytuacji, dlatego w swojej ofercie posiada usługę dowozu kwiatów na ceremonię pogrzebową. Dostawy realizujemy na terenie całego miasta Gdynia. Dowozimy kwiaty na pogrzeb do takich miejsc jak cmentarze, kościoły, domy pogrzebowe oraz adresy prywatne. Oczywiście istnieje również możliwość, abyś zamówione kwiaty na pogrzeb odebrał w naszej kwiaciarni w Gdyni. Wystarczy, że dodasz taką uwagę, wskażesz godziny odbioru i przede wszystkim wcześniej opłacisz zamówienie.

Kwiaty na pogrzeb – dostawa i szarfa gratis.

To zrozumiałe, że każdemu z nas zależy, aby zamówione kwiaty na pogrzeb dotarły na czas. Telekwiaciarnia Gdynia daje Ci taką możliwość. Wystarczy, że wskażesz nam w zamówieniu godzinę, o której zaczyna się ceremonia pogrzebowa, a nasz kurier zjawi się odpowiednio wcześniej i złoży w Twoim imieniu kwiaty na pogrzeb. Wszystko w trosce oto, aby nie przeszkadzać żałobnikom podczas uroczystości. Pamiętaj, że w naszej kwiaciarni możesz do zamówionych kompozycji pogrzebowych dołączyć za darmo szarfę pogrzebową. Zamieść na niej dowolną treść ostatniego pożegnania. Zadbaj jednak o to, aby Twoje słowa nie były za długie, by bez problemu zmieściły się potem na wstędze.

Kwiaty na pogrzeb do Gdyni a termin realizacji.

W naszej kwiaciarni zamówienia na kwiaty na pogrzeb z dostawą do Gdyni przyjmujemy z przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. Natomiast jeśli potrzebujesz wiązanki na pogrzeb „na teraz”, nie rezygnuj i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może będziemy w stanie Ci pomóc. Zamówienie na dostawę kwiatów pogrzebowych możesz złożyć na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem telefonu w godzinach od 9 do 18. Ważne, by zamówienie było opłacone, inaczej nie będziemy mogli rozpocząć realizacji zamówienia. Pamiętaj również, aby podać nam wszystkie niezbędne informacje, czyli imię i nazwisko osoby zmarłej, adres, miejsce i godzinę pogrzebu.

Wiązanki na pogrzeb – co wybrać?

Kwiaty na pogrzeb mają wiele form kompozycji pogrzebowych. Na pewno znasz przynajmniej trzy najpopularniejsze wiązanki na pogrzeb. Przede wszystkim są to wieńce pogrzebowe, które tworzone są w kształcie okręgu. Klasyczne wieńce pogrzebowe wykonane są na naturalnym igliwiu wraz z różami. Na taką opcję najczęściej decydują się najbliższa rodzina zmarłego lub przedstawiciele firm. Druga znana forma to wiązanka pogrzebowa, którą florystka przygotowuje na specjalnym florecie. Tutaj dobór kwiatów jest bardziej różnorodny, np. lilie, goździki, anturium, gerbery, róże. Wiązanki pogrzebowe wybierają dalsza rodzina osoby zmarłej, przyjaciele oraz firmy. Ostatnia popularna forma wiązanki na pogrzeb to bukiet pogrzebowy. To tańsza alternatywa dla poprzednich dwóch, ale nie skromniejsza. Do wykonania bukietu na pogrzeb florystka używa tych samych kwiatów co do wieńca lub wiązanki, z tą różnicą, że całość układa się w formie prostego bukietu. Bukiet pogrzebowy za dodatkową opłatą można przyozdobić małą szarfą pogrzebową. Ostateczna decyzja, jakie kwiaty na pogrzeb tak naprawdę należy do Ciebie, więc wybieraj mądrze.
Kwiaty na pogrzeb do Gdyni i ich dostawy realizujemy przede wszystkim na cmentarze:
- Witomiński
- Spokojna
- Kosakowo
- Marynarki Wojennej
oraz inne w obrębie miasta Gdynia.