Realizujemy zamówienia w niedzielę!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Wiązanki pogrzebowe

1 z 1
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
250,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki pogrzebowe do Gdyni, Rumi, Rewy

Jeśli szukasz kwiaciarni, która doręczy dla Ciebie wiązankę pogrzebową do Gdyni, dobrze trafiłeś. Codziennie nasza Telekwiaciarnia Gdynia realizuje takie usługi, a więc bez problemu doręczymy również Twoje zamówienie. Wiązanka pogrzebowa może być przez nas doręczona na cmentarz, do kościoła lub do domu pogrzebowego, a także pod adres prywatny. Standardowo takie zamówienia realizujemy w dzień pogrzebu, gdyż wiązanka pogrzebowa wykonana jest ze świeżych kwiatów, które mają ograniczony dostęp do wody. Dostawę wiązanki pogrzebowej do Gdyni bez problemu możesz zamówić na konkretną godzinę. Wskaż nam, kiedy dokładnie rozpoczyna się ceremonia, a nasz kurier przyjedzie nawet wcześniej, by swoją obecnością nie przeszkadzać zgromadzonym żałobnikom. Wiązankę pogrzebową kurier złoży w Twoim imieniu pod trumną bądź urną lub możesz umówić się z nim na jej odbiór w wyznaczonym miejscu. Szarfa pogrzebowa do wiązanki na pogrzeb dołączana jest za darmo. Możesz zatem umieścić na niej dowolną treść ostatniego pożegnania. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać z długością, by Twoje słowa florystka zmieściła na wstędze. Wiązanki pogrzebowe z dostawą do Gdyni przyjmujemy w naszej kwiaciarni z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Zamówienie można składać za pośrednictwem naszej strony oraz telefonicznie od 9 do 18. Jeśli natomiast potrzebujesz wiązankę pogrzebową na ostatnią chwilę, najpierw zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta. Być może uda nam się pomóc w Twojej sytuacji. Wiązanka pogrzebowa może zostać odebrana przez Ciebie osobiście w naszej kwiaciarni w Gdyni, pod warunkiem, że zamówienie będzie z góry opłacone. Poinformuj jednak nas wcześniej o tym fakcie lub dodaj o tym uwagę w zamówieniu.

Wiązanka pogrzebowa – jakie kwiaty?

Potrzebujesz zamówić wiązankę pogrzebową do Gdyni, Rewy, Rumi na pogrzeb, ale nie masz pojęcia, z jakich kwiatów ma się składać? Z chęcią pomożemy Ci podjąć decyzję. Telekwiaciarnia Gdynia oferuje wiele pięknych wiązanek pogrzebowych, do których wykonania wykorzystujemy tylko świeże kwiaty. Przede wszystkim oferujemy wiązanki pogrzebowe skomponowane z lilii, róż, eustom, gerber, goździków i anturium. Kwiaty te są bardzo wytrzymałe, eleganckie i przede wszystkim piękne. Nic więc dziwnego, że tak często wybierane są do kompozycji pogrzebowych. Nasza kwiaciarnia dostosowuje się do obecnych trendów, dlatego też posiadamy w ofercie wiązanki z wcześniej wymienionych kwiatów.

Wiązanki na pogrzeb – w jakim kolorze?

Z kolorystyką wiązanki na pogrzeb jest o wiele prościej niż w przypadku doboru odpowiednich kwiatów. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że wiązanki pogrzebowe najczęściej przygotowane są w kolorach jasnych, stonowanych, czyli białym i kremowym. Należy uszanować te niepisane zasady, gdyż wynika to głównie z symboliki wskazanych kolorów. Biały i kremowy niosą za sobą znaczenie czystości, pokoju ducha, szacunku i honoru, dlatego tak dobrze pasują do powagi uroczystości pogrzebowej. Do jasnych kolorów można oczywiście dobrać kwiaty o innej barwie, np. różowej lub fioletowej.

Wiązanki pogrzebowe do Gdyni doręczamy przede wszystkim na cmentarze:
- Witomiński
- Spokojna
- Kosakowo
- Marynarki Wojennej oraz inne w obrębie miasta Gdynia.