Róże wg ilości

Szukasz bukietu na prezent z konkretnej ilości róż? Wybierz róże wg ilości i podaruj je ukochanej. Złóż zamówienie już dzisiaj i zaskocz wyjątkową osobę niespodziewaną kwiatową dostawą. 

1 z 5
Bukiet 7 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż
61,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 8 róż
67,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 10 róż
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 11 róż
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 12 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 12 róż
92,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 13 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 13 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 14 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 14 róż
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 15 róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 16 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 16 róż
116,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 17 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 17 róż
122,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż
128,00 zł
Zobacz więcej

Róże wg ilości z dostawą w Gdyni 

Róże wg ilości to doskonała opcja dla osób, które szukają bukietu róż w konkretnej liczbie. Róże w bukiecie mogą w piękny sposób symbolizować  przeżyte wspólne lata, czy wiek solenizanta. Jeśli nie możesz wręczyć róż wg ilości osobiście, zamów kwiatową dostawę. Telekwiaciarnia w Gdyni doręcza kwiaty na terenie miasta Gdynia oraz w Rumi i Rewie. Zobacz i złóż zamówienie już dziś.

Ile róż wg ilości wybrać?

Róże to piękne kwiaty, które towarzyszą nam podczas wielu uroczystości oraz miłych momentów. Ułożone w bukiecie tworzą wspaniałą kompozycję, która zachwyca swą prostotą i klasycznym pięknem. Jeśli zastanawiasz się ile róż wg ilości wysłać do bliskiej osoby, mamy nadzieję, że rozwiejemy Twoje wątpliwości. Wybierając róże na urodziny lub na rocznicę, liczba róż w bukiecie może symbolizować ilość lat. W tym przypadku nie musisz się martwić, czy wypada podarować 18 róż na osiemnaste urodziny, odpowiedź brzmi: tak, wypada! Inaczej wygląda sytuacja, gdy wręczasz róże bez okazji lub chcesz wysłać mniej róż na urodziny. Istnieje zasada, że jeśli liczba kwiatów ma niczego nie symbolizować, to powinna być ona nieparzysta. Dlatego radzimy w tej sytuacji wybierać kompozycje z np.: 9, 11, 15, czy 19 róż. Dzięki możliwości wyboru róż wg ilości w naszej Telekwiaciarni Gdynia, wybierzesz bukiet dopasowany do Twoich potrzeb oraz do okazji.

Róże według ilości – zamówienie z wysyłką online

W Telekwiaciarni Gdynia bez problemu złożysz zamówienie na wysyłkę kwiatów online. Po wybraniu róż wg ilości możesz przejść do składania zamówienia na stronie internetowej. Doręczamy kwiaty na terenie Gdyni, Rumi i Rewy nawet tego samego dnia! Sprawdź ofertę naszej kwiaciarni w Gdyni, zamów róże z wysyłką i spraw radość bliskiej osobie.