Bukiety tulipanów

Zobacz bukiety tulipanów i zamów ich wysyłkę do bliskiej osoby z okazji jej święta. Tulipany to piękne kwiaty, które kojarzone są z wiosną. Wspaniale prezentują się w wazonie, nadając świeżości i uroku pomieszczeniu, w którym się znajdują.

1 z 1
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
83,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Bukiety tulipanów z dostawą w Gdyni

Cudowne bukiety tulipanów doręczamy w Gdyni, Rumi oraz w Rewie. Jeśli chcesz zrobić kwiatową niespodziankę wyjątkowej osobie, złóż zamówienie w naszej Telekwiaciarni! Kwiaty dostarczamy 7 dni w tygodniu, więc nie musisz się martwić, jeśli bliska Ci osoba obchodzi swoje święto np. w niedzielę. Podaruj bukiet świeżych tulipanów i spraw, że obdarowana osoba się uśmiechnie!

Tulipany – znaczenie kolorów

Wybierając bukiet tulipanów, warto zaznajomić się ze znaczeniem ich kolorów. Jeśli nie chcesz aby podarowany przez Ciebie bukiet cokolwiek symbolizował, wybierz kolorowe tulipany. Florystka w kwiaciarni w Gdyni starannie dobierze kolory tulipanów i stworzy bukiet. W sytuacji, gdy razem z tulipanami chcesz przekazać ukrytą wiadomość, zdecyduj się na jeden kolor tych wiosennych kwiatów. Symbolika ich kolorów jest następująca:
- czerwone tulipany są symbolem gorącej oraz doskonałej miłości, 
- żółte tulipany to radość, szczęście oraz pozytywne myśli, 
- różowe tulipany to wyraz troski oraz sympatii do obdarowanej osoby, 
- pomarańczowe tulipany wrażają entuzjazm, pozytywną energię oraz pasję, 
- białe tulipany są symbolem niewinności, czystości oraz przebaczenia,
- fioletowe tulipany oznaczają królewską władzę, wyrażają szacunek i uznanie. 

Bukiet tulipanów – pomysł na prezent 

Bukiet tulipanów jest idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję. Są zdecydowanie najpopularniejszym bukietem na Dzień Kobiet oraz Dzień Babci i Dziadka. W naszej Telekwiaciarni Gdynia są dostępne od drugiej połowy stycznia do kwietnia. Jeśli bliska Ci osoba w tym czasie obchodzi swoje święto, zamów bukiet tulipanów z dostawą i zrób jej cudowną niespodziankę. Kwiatowy kurier z całą pewnością będzie dużym zaskoczeniem.