Realizujemy zamówienia w niedzielę!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Wieńce pogrzebowe

1 z 1
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
372,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
409,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
425,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
425,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
439,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
439,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
439,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek
539,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy serce z róż Główna
Wieniec pogrzebowy serce z róż
903,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wieńce pogrzebowe do Gdyni, Rumi, Rewy

Wieniec pogrzebowy do Gdyni z dostawą na cmentarz? W Telekwiaciarnia Gdynia jest to jak najbardziej możliwe. Codziennie przygotowujemy wieńce pogrzebowe z dostawą na terenie Gdyni, więc nie ma problemu, abyś złożył u nas zamówienie. Dostawy realizujemy bezpośrednio na ceremonię pogrzebową, która odbywa się na cmentarzu, w kościele, w domu pogrzebowym. Możemy również doręczyć wieniec pogrzebowy pod adres prywatny do rodziny zmarłego lub ewentualnie do Twojego domu, jeśli np. jedziesz na pogrzeb gdzieś dalej. Wieniec pogrzebowy możesz odebrać również w naszej kwiaciarni w Gdyni, jednakże najpierw musisz opłacić swoje zamówienie.

Wieniec pogrzebowy z dostawą.

To oczywiste, że kiedy zamawiamy wieniec pogrzebowy, zależy nam, aby dotarł na czas. Telekwiaciarnia Gdynia oferuje dostawę na dokładną godzinę pod wskazany przez Ciebie adres. Podczas składania zamówienia wskaż nam, o której godzinie zaczyna się pogrzeb, aby kurier wiedział, kiedy ma doręczyć wieniec pogrzebowy. Pamiętaj, że do wieńca pogrzebowego możesz dołączyć szarfę pogrzebową, która jest darmowa. Załącz na niej treść ostatniego pożegnania dla zmarłego. Zadbaj jednak o to, aby Twoje słowa nie były za długie i pasowały do okazji.

Wieniec na pogrzeb, a czas realizacji.

Jeśli chodzi o wieńce pogrzebowe do Gdyni,Rumi, Rewy to możesz je zamówić bez problemu na naszej stronie internetowej lub telefonicznie w godzinach od 9 do 18. Zamówienia jednak na kompozycje pogrzebowe przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Wówczas bez problemu doręczymy wieniec na pogrzeb i złożymy go w Twoim imieniu pod trumną bądź urną. Jeśli dowiedziałeś się z dnia na dzień o pogrzebie i potrzebujesz wieniec pogrzebowy do Gdyni, najpierw skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Postaramy się, jak tylko będziemy mogli, pomóc Ci w zaistniałej sytuacji.

Wieńce pogrzebowe – wybór kwiatów.

Klasyczne wieńce pogrzebowe przygotowywane są z róż, najczęściej w kolorystyce jasnej. Białe lub kremowe róże to wyraz szacunku, honoru i pokoju ducha, a więc świetnie oddają powagę uroczystości pogrzebowej. Oprócz róż często stosowane są również goździki, gerbery, anturium, czy storczyki cięte. Ich kolorystyka również powinna być w miarę możliwości jasna. Na bardziej odważne kolory, np. czerwony, różowy lub pomarańczowy może pozwolić sobie rodzina zmarłego. Wiąże się to z symboliką tych kolorów, a przede wszystkim czerwonego, którego znaczenie wiąże się z miłością. Wieńce pogrzebowe z wymienionych kwiatów znajdziecie w ofercie naszej Telekwiaciarni Gdynia. W razie pytań lub problemów z wyborem służymy pomocą.
Wieńce pogrzebowe do Gdyni doręczamy przede wszystkim na cmentarze:
- Witomiński
- Spokojna
- Kosakowo
- Marynarki Wojennej
oraz inne w obrębie miasta Gdynia.