Realizujemy zamówienia w niedzielę!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Bukiety róż

Sprawdź bukiety róż w Telekwiaciarni Gdynia i załóż zamówienie na kwiatową dostawę. Bukiety róż to zdecydowanie najpopularniejsze bukiety w naszej kwiaciarni w Gdyni. Doskonale sprawdzają się na wiele ważnych okazji. Zamów wysyłkę, a my doręczymy róże w Gdyni, Rumi lub Rewie.

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
95,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
99,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród
Różany ogród
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jasnych róż
Bukiet jasnych róż
106,00 zł
Zobacz więcej
9 czerwonych róż
9 czerwonych róż
109,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż z dostawą w Gdyni 

Kwiaty w bardzo subtelny sposób przekazują uczucia oraz emocje. Pomagają w powiedzeniu „przepraszam”, „kocham Cię” czy „dziękuję”. Jeśli chcesz podarować kwiaty bliskiej osobie, sprawdź bukiety róż w Telekwiaciarni Gdynia. Bukiet z różami możesz wysłać florystyczną pocztą. Taka forma wręczenia róż z pewnością będzie dużym zaskoczeniem, a Twój romantyczne gest pozostanie w pamięci na długo. Telekwiaciarnia Gdynia doręcza kwiaty na terenie miasta oraz w Rumi i Rewie.

Ile róż w bukiecie wybrać?

W kwiaciarni w Gdyni tworzymy bukiety róż na wiele okazji. Najczęściej bukiety z różami wybierane są na rocznicę, Walentynki i urodziny. Róże w bukiecie mogą być utrzymane w jednej tonacji, ale równie pięknie wyglądają kolorowe róże. Decydując się na bukiet róż na urodziny lub rocznicę, wybierz tyle róż ile lat kończy solenizant lub tyle ile lat wspólnie przeżyliście. Jeśli ilość róż może być dowolna, wybierz bukiet, w którym jest ich nieparzysta liczba. Istnieje przekonanie, że parzysta ilość tych kwiatów jest zarezerwowana na ceremonie pogrzebowe. Oczywiście odchodzi się już od tego zwyczaju, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zamówić parzystą liczbę róż, jeśli ona ma coś symbolizować. Ale w przypadku bukietu bez okazji lub na Walentynki bezpieczniej jest wybrać bukiet 9, 15 lub 25 róż. Pamiętaj, że ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie, a Telekwiaciarnia Gdynia może Ci jedynie doradzić. 

Bukiety róż – zamów wysyłkę online

Wspaniałe i klasycznie piękne róże możesz zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej. W Telekwiaciarni w Gdyni mamy bardzo duży wybór bukietów z róż, dzięki czemu z pewnością znajdziesz bukiet dopasowany do Twoich potrzeb. Realizujemy dostawy od poniedziałku do niedzieli, więc nie musisz się martwić, jeśli bliska Ci osoba obchodzi urodziny np. w niedzielę. Złóż zamówienie w naszej internetowej kwiaciarni w Gdyni, a my doręczymy bukiet róż pod wskazany adres.