Realizujemy zamówienia w niedzielę!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Kompozycje kwiatowe

Ukochanej osobie możesz podarować kompozycje kwiatowe, które wspaniale się prezentują i pięknie pachną. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę, zamów kompozycje kwiatowe z dostawą. Nasza kwiaciarnia doręcza kwiaty w Gdyni, Rumi i Rewie. Zobacz nasze propozycji kwiatowych kompozycji.

1 z 1
Kosz Świąteczny Główna
Kosz Świąteczny
159,00 zł
Zobacz więcej
Kompozycja kwitnąca
Kompozycja kwitnąca
176,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kompozycje kwiatowe z dostawą w Gdyni

Zasypuj ukochaną osobę kwiatami, aby czuła się wyjątkowa, kochana i ważna. Kompozycje kwiatowe z dostawą są wspaniałym pomysłem na zaskoczenie i umilenie dnia obdarowanej osoby. Sprawdź kwiatowe kompozycje w naszej Telekwiaciarni i złóż zamówienie jeszcze dzisiaj. Oferujemy wysyłkę kwiatów na terenie Gdyni, Rumi oraz Rewy. Nie czekaj i zaskocz kwiatami!

Kompozycje kwiatowe – z jakich kwiatów

Istnieje wiele rodzajów kwiatów, z których można stworzyć wspaniałe kompozycje. W Telekwiaciarni Gdynia tworzymy kompozycje z ogromną starannością, wybierając świeże i piękne kwiaty. Najczęściej wybieranymi kwiatami są róże, które cudownie komponują się w bukiecie lub koszu. Dzięki temu, że występują w wielu kolorach, stworzona kompozycja może być wielokolorowa lub w jeden tonacji. Do stworzenia kompozycji kwiatów używamy również innych kwiatów. Są to m.in.: goździki, lilie, alstromerie, gerbery, tulipany, słoneczniki, anturium, eustomy. Każda kompozycja jest wyjątkowa i oryginalna. Wybierając Telekwiaciarnię w Gdyni możesz mieć pewność, że kwiaty będą świeże, starannie ułożone, a całość będzie zachwycała swym wyglądem.

Kompozycje z kwiatów -  zamówienie online

Zamówienie na wysyłkę kompozycji kwiatowych możesz złożyć w Telekwiaciarni Gdynia online. Bardzo prosty sposób składania zamówienia pozwoli Ci zrobić kwiatową niespodziankę, nawet jeśli jesteś daleko. Kompozycje kwiatowe doręczamy od poniedziałku do niedzieli. Możesz zamówić wysyłkę nawet tego samego dnia, ważne, aby zamówienie było złożone i opłacone do godziny 15:00. Jeśli bliska Ci osoba obchodzi swoje święto w niedzielę, złóż zamówienie w sobotę do 15:00, a my doręczymy bukiet również w ten dzień tygodnia.